Aktivní antidekubitní bublinková matrace s kompresorem s regulací
Aktivní antidekubitní bublinková matrace s kompresorem s regulací
Kód produktu: TGR-Y MB 001-1
Doprava a platba
1 590 Kč
s DPH
Kód produktu: TGR-Y MB 001-1
Doprava a platba
Aktivní antidekubitní bublinková matrace s kompresorem s regulací
Tato matrace se používá v antidekubitní profylaxi a léčbě proleženin až do stadia I (podle NPUAP / EPUAP).
Vlastnosti produktu:
- Vyrobeno z odolného PVC
- Bublinová struktura
- Příčné komory
- Čerpadlo do 135 kg
Parametry
| Stav | Nový produkt |
|---|---|
| Záruka | 24 měsíců |
| Nosnost | 135 Kg |
| Barva | Béžová |
| Rozměry matrace | 200 x 90 x 7 cm |
| Doba cyklu | 12 minut |
| Tlakový rozsah | 50 - 105 mmHg |
| Průtok | 4-6l / min |
| Váha matrace | 2 Kg |
| Hmotnost čerpadla | 1,5 Kg |
| Napájení | AC 220V - 50/60 Hz 0,1 A |
| Příkon | 9W |
| Zdravotnický prostředek | Ano |
Ke stažení
NÁVOD K POUŽITÍ - TGR-Y MB 001-1.pdf
(pdf, 528.9 kB)



















